AKTUALITY


25. 4. 2016 - Drahoušci, asi už jste se dovtípili, že blog je neaktivní. Mohla bych to odůvodnit časovým vytížením, ale buďme upřímní, hlavním důvodem je, že jsem se od psaní a hlavně od MCU fandomu odsunula (pokud chcete vědět kam, sledujte můj tumblr, podle toho poznáte, co je moje nová obsession).
Blog rozhodně nemažu, ale v dokončení povídky už asi moc nedoufejte.

Loučím se, dámy a pánové (na neurčito),
pac a pusu Kapitánka

Iron Armor - 7.kapitola

19. ledna 2015 v 12:00 | Kapitánka Grumpy Cat |  IRON ARMOR

Překvápko!
Ano, včera večer byla slavnostě dopsána 7. kapitola, která tu měla být už tak před měsícem, ehm. No, jednou ta spisovatelská krize přijít musela. Tahle kapitola se mi navíc, přiznávám, psala velmi špatně a já se jí ne a ne prokousat. Takže omlouvám se, pokud to půjde poznat na kvalitě. Zároveň jsem si právě uvědomila, že tohle je první kapitola, kterou jsem v tomto roce zvěřejnila *sounds depressing, right?*, takže za to se omlouvám taky. A zároveň díky za vaši trpělivost, která byla ovšem, jak si také právě uvědomuju, celkem nedobrovolná, takže, ehm.
Co je u vás jinak nového? Já ležím doma s nespecifikovatelnou nemocí, dávám si filmový maraton (jak jsem mohla žít, aniž bych viděla Hunger Games? O čtení pomlčme, k tomu se dostanu v důchodu) a společnost mi dělá můj kocour a duch, kterého jsem pojmenovala Jarvis (tohle raději nebudu vysvětlovat, někteří z vás si možná stále myslí, že jsem normální a já vám tu iluzi nechci ničit víc, než je zapotřebí).
Ale ke kapitole. Steve je dost zaražený, Tony je drama queen a za všechno může krabice bulvárních časopisů.
Hezké počtení a nezabíjejte mě,
Kapitánka Grumpy Cat

P.S: A málem bych zapomněla! Speciální dík Dee, Tamias a Šárce za to, že mi dovolili sem tam je otravovat na skypu. Ačkoli si to možná neuvědomují, hodně mi tím pomáhají při psaní a většinou, když už mě ani nic jiného k tomu psaní nedokope, konverzace s nimi, nebo mými čtenáři obecně, zaručeně ano. Takže děkuji ^^
P.P.S: A na závěr nejdůležitější otázka: Kdo z vás sleduje seriál Agent Carter?7.kapitola


Následující den byl ještě nudnější, než ty před misí v NY. Tony pracoval, snažil se dostat z SHIELDu nějaké nové informace a dál pátral sám na sebe. Steve nemohl nijak pomoct a to ho žralo. Nemohl dělat nic. Neměl náladu sledovat nějaký film, na malování taky ne a u čtení nemohl samou nervozitou vydržet. Několik hodin strávil v posilovně, ale ani tam nemohl být celý den. Nakonec, když znuděný a nervózní jen tak přecházel po obýváku tam a zpátky, rozhodl se Tony zasáhnout.
"Proboha, přestaň tady pochodovat, jsem z tebe nervózní," zavrčel podrážděně a odložil svůj StarkPad. Ponorková nemoc, nedostatek informací a to všechno dohromady už se na jeho náladě taky začínalo podepisovat.
"Nudím se," odvětil Steve a pochodovat nepřestal.
Tony si povzdechl a promnul si v dlaních obličej. "Tak si najdi nějakou zábavu."
"Kdybych věděl jakou, tak tady nepochoduju," odvětil Steve, čímž si vysloužil další Tonyho zaúpění.
"No dobře, fajn, něco mě napadlo," postavil se Tony z pohovky a protáhnul se. "Přinesu ti zábavu, vydrž."

Tentokrát Steve nečekal hodinu jako minule. Netrvalo to dlouho a Tony se vrátil. A nesl velkou, očividně docela těžkou krabici.
"Bože, nevěřil bych, že to může vážit tolik, kriste," zaúpěl Tony, když krabici konečně položil na stůl.
"Co to je?" zeptal se Steve se zvědavě povytáhnutým obočím a přemýšlel, jestli se má bát.
"Naučná literatura," pokrčil Tony rameny. Steve už se natahoval, že krabici otevře, ale Tony mu v tom zabránil tak, že si ji přisunul k sobě.
"Hele. Ne že se vyděsíš, až to otevřeš. A, ehm, neptej se mě, kde jsem to vzal, ano?"
"Tony, jestli jsi mi přinesl-"
"Pornočasopisy? Ale prosím tě. Od čeho máme internet," poskočilo Tonymu provokativně obočí, čímž donutil Stevovy tváře nabrat lehce růžový odstín. "Kdepak, kápo. Ale zase mimo nejsi. Tohle," slavnostně otevřel krabici, "jsou bulvární časopisy."
Steve se na krabici plnou časopisů podíval dost skepticky. "Tony. Vážně?" povytáhnul obočí.
"Hele, nedívej se na mě tak. Tohle je taky součást toho, co by jsi měl o 21. století znát. Drby o americké smetánce vládnou světu, věř mi. A ty si jsi teď očividně na nejvyšším stupni nudy, což znamená, že jsi dostatečně zoufalý na to, aby jsi tyhle četl bláboly."
Steve se ještě chvíli díval s despektem na časopisy, než si povzdechnul a usadil se ke stolu. "Asi máš pravdu."
"Jasně že mám," mrknul na něj Tony s úsměvem. "A hele, s nejvyšší pravděpodobností tam najdeš taky nějaké drby o mně. Uznávám, většina jich bude pravdivá, ale to už je minulost... a to včetně toho čísla z minulého měsíce, ehm. To radši nečti vůbec. Věř mi, nechceš to číst. A už vůbec nechceš vidět ty fotky."
Steve se neubránil pobavenému uchechtnutí. "U tebe by mě nepřekvapilo asi nic, Tony."
Tonymu poskočilo obočí. "To si jednom myslíš. Užij si vymívání mozku, já jdu pracovat," mávnul na něj a šel se zase zašít do dílny.
Steve si povzdechnul, namátkou vzal jeden časopis a pustil se do listování.

Po hodině si Steve připadal naprosto vygumovaně. Ty časopisy byly příšerné. Ale Tony měl pravdu. Momentálně byl dostatečně zoufalý na to, aby se jimi postupně prohraboval. Ačkoli si byl naprosto jistý tím, že mu u toho odumírají mozkové buňky. Už jen tím, že ty časopisy otvíral, pravděpodobně snižoval průměrné IQ celé ulice.
Podpíral si hlavu a listoval nějakým časopisem staršího data, kterému ale vlastně vůbec nevěnoval pozornost, a přemýšlel nad tím, co se asi teď děje v SHIELDu, když koutkem oka zahlédnul v časopise známou tvář. Zaměřil se na ni pozorněji a v několika rozmazaných fotkách, očividně narychlo focených nějakým paparazzi, poznal Tonyho. Tonyho, jak za pas objímá nějakého snědého černovlasého muže. Fotky byly pod článkem, jehož hlavní titulek hlásal Známý miliardář Tony Stark znovu viděn se svým mladým milencem!
Steve vykulil oči a zůstal na článek v němém šoku zírat. Pokud tvrdil, že ho ohledně Tonyho nedokáže nic překvapit, tak se šeredně pletl. A to, co mu na to Tony odpověděl... věděl, že v jednom z těch časopisů je ten článek? Nebo je jich snad víc? Chtěl snad, aby je viděl? Ale počkat. Sám říkal, že co se týká jeho, ty drby nejsou pravdivé všechny. Tohle pravdivě moc nevypadá. No jasně!
Steve potlačil nutkání zasmát se, když mu to došlo. Tony věděl, že tam ten článek je a věděl, že na něj Steve možná narazí. Ten bastard to plánoval. Chtěl si z něj vystřelit. Steve se nervózně uchechtnul a cítil, že už se dává do klidu. Srdce mu tak zběsile nebušilo a byl si jistý, že už mu tváře skoro vůbec nehoří. Byl to jen vtip, který Tony plánoval. S tou myšlenkou si Steve dovolil přečíst krátký odstavec textu, který u fotek byl.

Tony navštívil své letní sídlo v Malibu se svým mladým milencem Fabiem Rodriguezem, který je - dle našich informací - synem jednoho z obchodních společníků Stark Industries. S Fabiem byl poprvé viděn na veřejnosti v březnu letošního roku. Těžko říct, jestli je tento pohledný mladík pouze dalším z Tonyho neřeští, nebo je to opravdový vztah. V tom případě by ale spolu randili už minimálně 4 měsíce a to by bylo na Tonyho poměry už opravdu vážné! Dámy, mějte se na pozoru, Tony Stark už možná není k mání!
Připomínáme, že Tony se ke své bisexualitě otevřeně přiznal už ve svých 21 letech.

Po přečtení poslední věty se Steve zarazil. Takže to... nebyl žert?
Byl zcela rozhodnutý prohrabat všechny časopisy a najít tam jakoukoli zmínku o Tonym a tom jeho Fabiovi, když leknutím poskočil na židli.
"Tak co, jak jde čtení drbů?" zeptal se Tony, který nejspíš zrovna přišel z dílny.
Steve rychle zavřel časopis dřív, než Tony přišel až k němu a doufal, že neviděl, co tam zrovna četl. Už se nadechoval k nějaké odpovědi, když se Tony zaměřil pohledem na jeho obličej.
"Proč se tváříš tak-... Steve," Tony přimhouřil oči a prohlédnul si ho důkladněji, "ty se červenáš!" řekl a jeho rty se roztáhly do širokého žraločího úsměvu.
"Nečervenám!" vyhrkl Steve až moc rychle.
"Ale červenáš. Ty lišáku, že ty jsi v těch časopisech narazil na nějaké fotky modelek nahoře bez, hm? Moc se netvař, je mi to jasný," rozesmál se Tony. "No ukaž, dej mi ten časopis, ať se taky podívám."
Steve byl rozhodnutý v žádném případě časopis nevydat. Položil na něj ruku dřív, než po něm Tony chmátnul. Tony se zamračil a zatvářil se přesně tím svým výrazem, který říkal, že dostane cokoli si zamane. Následovala menší tahanice, ve které časopis utržil zranění jako pomuchlané a natrhnuté stránky. Steve už vymýšlel bojovou strategii, když byl najednou časopis fuč. Tony, který byl očividně rychlejší a hbitější než vypadal, ho triumfálně držel v ruce.
"Tak se podíváme, nad čím se nám stydlivý Kapitán Amerika červenal," řekl samolibě, zatímco časopisem listoval.
Ve Stevovi by se krve nedořezalo, jak sledoval Tonyho pomalu mračící se výraz, když prolistoval časopis.
"Hm, žádné modelky nahoře bez?" řekl Tony po chvíli téměř zklamaně, odložil časopis a ke Stevově úžasu se otočil k odchodu.
Kapitán by si nejraději oddechnul, šel se zašít do posilovny a nechal celou tu věc být. Ale nemohl. Bylu mu jasné, že by mu to leželo v hlavě tak dlouho, dokud by nesebral odvahu se na to Tonyho zeptat.
"To nebylo kvůli modelkám," řekl Steve tiše.
Tony se při odchodu zarazil a otočil se na Steva. "Promiň, říkal jsi něco?"
"Nečervenal jsem se kvůli modelkám," zopakoval Steve s povzdechem a byl si naprosto jistý, že jeho tvář právě nabírá rudou barvu znovu.
"Opravdu?" povytáhnul Tony obočí a o pár kroků se vrátil. "Tak kvůli čemu teda?" zeptal se najednou s vážným výrazem.
Steve krátce uhnul pohledem a zaváhal. Mohl vycouvat, teď ještě ano. Po tom, co se chystá říct, už ne. Posbíral odvahu, nadechnul se a odpověděl: "Četl jsem ten článek o tobě a..."
"Fabiovi? Fajn kluk, občas docela mi chybí," odpověděl Tony, jakoby o nic nešlo a pokrčil rameny.
Steve zbrunátněl ještě o něco víc. "Takže co, co se tam píše..." povytáhnul obočí v otázce.
"Ptáš se, jestli je to pravda?" založil Tony ruce v bok.
Steve pouze přikývnul.
"Média si toho dost navymýšlela a udělala z našeho, ehm, vztahu," Tony naznačil prsty uvozovky, "něco víc, než to bylo, ale v základě jo."
"Ehm, já jsem myslel spíš to, jak tam psali, že jsi se přiznal... že jsi"
"Bisexuál?" napověděl mu Tony. "To je to slovo, které hledáš?"
Jako odpověd se mu dostalo opět pouze přikývnutí.
"A?" povytáhnul Tony obočí vysoko do čela.
"Já jen... že jsem to nevěděl."
Tony se uchechtnul. "Snad tě to nezaskočilo."
"Vlastně dost," odpověděl Steve rychleji, než zamýšlel.
Tony se nuceně zasmál. "To mě překvapuje. Neřekl bys to snad do mě?"
Steve jemně zavrtěl hlavou, když odpověděl tiché "Ne."
Tonyho výraz ztvrdl hněvem. "Máš s tím snad problém, vojáku?" zeptal se ostře.
Steve se zvednul ze židle a promnul si obličej dlaní. "Proč jsi mi to neřekl, Tony?" zeptal se Steve tónem, který zněl unaveně víc než cokoli jiného.
"Předpokládal jsem, že to víš," rozhodil Tony ruce.
"Ostatní to vědí?" založil Steve ruce na hrudi.
"Všichni to vědí," opáčil Tony.
Steve se uraženě uchechtnul. "Všichni až na mě," řel a neubránil se pobavenému zavrtění hlavy. "Neříkej mi, že to ví i Thor."
"Tak trochu se dovtípil, když jsem mu flirtoval s bratrem, ehm," připustil Tony.
"Loki? Vážně, Anthony?" povytáhnul Steve s despektem obočí.
"Nedívej se tak na mě, na tom chlapovi něco je. A to teď nemluvím o té jeho bledé kůži a dlouhých hubených nohách. A neoslovuj mě Anthony tímhle tónem, sakra! Proč se chováš jako pitomec?!"
"Já se chovám jako pitomec?" uchechtnul se Steve naštaně. "Jsem naštvaný, protože vím zase všechno jako poslední. K tomu mám snad právo, ne?"
"Ne, Rogersi, na to nemáš žádné právo. Máš snad nějaký důležitý důvod, proč to musíš vědět? Začneš se na mě kvůli tomu dívat jinak, hm?"
"Bože, Starku, ovšem že mi to na tebe trochu změní pohled, ale-"
"Aha, takže o tohle jde," odfrnul si Tony. "Vadí ti to, hm?" přešel k němu o několik kroků blíž. "Vadí ti, že šukám i chlapy? Vadí ti ta představa?"
Steve si povzdechnul. "Tony," řekl uklidňujícím tónem a položil mu dlaň na rameno, "nemyslel jsem-"
Tony jeho ruku prudce odstrčil a ustoupil o několik kroků dozadu. "Ne, neopovažuj se-" Tony se najednou hystericky zasmál a projel si oběma dlaněmi vlasy. "Zrovna od tebe jsem čekal něco jiného, víš," zavrtěl hlavou. Když pohled znovu zvednul ke Stevovi, byl tvrdý a plný vzteku. "Jsi jen další zelený mozek, nic jiného. S tebou jsem nadobro skončil, Kapitáne," řekl opovrhujícím tónem. "Zítra volám Furymu a pokud na tom nebude opravdu nezbytně trvat, vypadneš odtud a už tě tu nechci vidět," řekl Tony a otočil se k odchodu.
"Jo a Rogersi," řekl ještě přes rameno, když odcházel, "vidím, že jste toho měli s mým otcem společného víc, než jsem si myslel."
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 majuar | Web | 19. ledna 2015 v 13:10 | Reagovat

Z Tonyho reakce je mi trochu na nic, ale varovala jsi mě, nějak se s tím vypořádám :D Díky za další část, hlavně věta :"Už jen tím, že ty časopisy otvíral, pravděpodobně snižoval průměrné IQ celé ulice." mě totálně dostala, připomnělo mi to Sherlocka :D Nu, což, těším se na pokračování :)

Jinak k tvé otázce... Osobně se snažím poslat svůj kašel do pryč a hledím na Scrubs a Agenturu Jasno, normálka :D Přeji brzké uzdravení :)

2 Saskya | 19. ledna 2015 v 14:17 | Reagovat

Ďakujem za ďalšiu kapitolu :)
no, keby to prebehlo inak a Tony by sa zachoval inak, asi by to bolo až príliš jednoduché :( :-D
snáď sa to medzi nimi skoro vyrieši :)

Skoré udzravenie prajem :)
Agent Carter nesledujem, aspoň zatiaľ, ale chcem skúsiť, že čo to bude zač :)

3 uran | E-mail | 19. ledna 2015 v 14:44 | Reagovat

Konečně!:3 Víš, kolik zklamání jsem si zažila při každém prázdném pondělku? ._. :D

Baví mě to, je to úžasně jednoduché, že prostě spolu musí být:3

Jen tak dál a už nás tak dlouho netrap, okay?:D

A jen malinká poznámka, prosím, dej si pozor na některá slova, kde navíc přidáváš 'nu', například 'povzdechNUl',  docela mi to vadí na oči...:)

4 kitty | 19. ledna 2015 v 19:41 | Reagovat

Moc pěkné, těším se, až si to vyříkají. :-)
Agent Carter sleduji a moc se mi líbí.

5 Sevia | 19. ledna 2015 v 21:35 | Reagovat

Ooo, nová časť ! Tak som sa konečne dočkala :D Musím sa priznať že odkedy si pridala kapitolu šesť chodila som na tvoj blog asi trinásťkrát za deň (takže sa nečuduj keď ti vzrástol počet návštev blogu na astronomickú hodnotu, to je moja chyba :D :D )
Aáá Hunger games, doteraz som nepochopila prečo neskončila Katniss z Galom :/
U mňa nového nič, jedine tak zabratie notebooku rodičmi (zase! :D ) ako inak kvôli známkam v škole :D ((ale v mojom veku?! to už začína byť smiešne, nepoviem nič keby že mám 13.. :/ :D :D )a to ešte nevedia o tom že budem mať asi 5 štvoriek miesto jednej, ups :D )
Na agent Carter sa chystám, ak budem mať obnovení prístup na internet na viac ako polhodinku, ktorú si viem nepozorovane ukradnúť :D aký je tvoj názor na ten seriál?? :-)
A teraz ku kapitole:
Porno pre Steva :D :D áá tak to som čakala keď sa ozvalo náučná literatúra :D :D
Júú červenajúci sa Steve :3 To je také ňuňu :3
Takže Tonyho odhalenie formou časáku? To je dobrý nápad ;-)
a Tony balil Lokiho, že ma to ani len neprekvapuje :D
a tak teda je Steve homofob alebo ne? Som zvedavá ako vysvetlíš jeho postavenie k LGBT komunite. Predsa len žil v dobe keď sa za to zatváralo do ústavu...
Ale niéé, takýto koniec? Chceš mať na svedomí moju smrť?! :O :D Rýchlo potrebujem novú kapitolu :3

6 Fame Fox | Web | 19. ledna 2015 v 22:41 | Reagovat

No ty kráááso... kde začať? :D
Ehm... kvalita bola mega dobrá, tak ako vždy, tak nefňukaj. Kiežby som ja vedela takto dobre písať! Páčilo sa mi to, aj čo sa týka dejovej línií! :)
Akože tie moje prvotné myšlienky na to, človeče... :D úplne také, reku jo a teraz to príde mu vyšuká mozog, keď tam prečíta také veci...a  ty.... si tak krásne z Tonyho spravila BI! :D Pekne, takto to aspoň bude také, že keĎ si spolu začnú, nebude to hm.. nevysvetlené. Ani neviem ako to nazvať. Fakt perfektne si to spravila. :D
Na konci tá hádka, no ty kráááso. :D Tony išiel dosť prudko naňho. Heh, ale to: Když pohled znovu zvednul ke Stevovi, byl tvrdý a plný vzteku. - byt tvrdý!!!! :D :D ja som umrela :D aach, ja tento príbeh milujem! :D
...
Inak aj ja pozerávam Agent Carter! JE UPLNE MEGA FAJNOVA!!!!! <3 Som povedala, že keď pôjdem v Prahe na Age of Utron premiéru ( s ďalšími fanúšikmi filmu a Marvelu) tak sa oblečiem do jej štýlu! :D ^^ :D Ach, teším sa na ďalšie časti seriálu a rovnako veľmi sa teším na pokračovanie príbehu! Čakám kedy to prííídeee!!! Juuchuuu! :D :D <3

7 Kapitánka Grumpy Cat | Web | 19. ledna 2015 v 22:59 | Reagovat

[1]: Co si budeme povídat, tu hlášku jsem Sherlockovi vyloženě ukradla :D A taktéž přeji brzké uzdravení.

[2]: A jednoduše mezi nimi přece nic nejde, že :D
A jinak Agent Carter opravdu doporučuju.

[3]: Ugh, to vážně píšu? Děkuji za upozornění, začnu si na to dávat pozor.

[5]: Hele, co si budeme povídat, přesně to tady dělávám, když se na nějakém blogu ne a ne objevit nová kapitola.
Seriál je naprosto úžasný, rozhodně si na něj někdy udělej čas ^^

[6]: Děkuji ^^ On to byl i záměr, takhle Tonyho... hm, definovat. A příště to bude taky zajímavé :D
Přesně to jsem si u toho tvrdého říkala taky a smála jsem se, ale nevěděla jsem, jak to jinak vyjádřit, tak jsem to ta nechala. Fajn vědět, že nejsem jediná, která vidí prasárny ve všem :D :D

Panebože, to je super nápad! Aww, taky chci do Prahy na premiéru, bude to určitě naprosto úžasné :3

8 Tamten Loki | E-mail | 20. ledna 2015 v 8:22 | Reagovat

Cha chá, zdá se, že Tony je hlavně velká... eee... pusa, ale sám se s tím pořádně nevyrovnal. No jak jinak 8-)

9 nezu-chan | 20. ledna 2015 v 22:49 | Reagovat

A teď rychle další kapitolu.  Prošííím!

10 nezu-chan | 20. ledna 2015 v 22:53 | Reagovat

Jinak je to napsaný fakt bombovědět, sem napjatá jak kšandy :D

11 Steeeva | Web | 21. ledna 2015 v 0:08 | Reagovat

tak to je fajn, že si pridala ďalšiu kapitolu a stojí to zato aj keď si sa s ňou trápila :D
ako dosť som rozmýšľala ako čo chce s tými časopismi respektíve čo s nimi zamýšľaš ty a aha čo som sa nedozvedela :D :D tak to s ním muselo poriadne otriasť a nie som si istá, že ho žralo to, že sa to dozvedel ako posledný:/
čakala som od Tonyho trochu prudkú reakciu ale až takto, že to vezme tak ťažko až ho bude chcieť vyhodiť ? tak to nie
noooo bolo to riadne drsné preto chcem rýchlo ďalšiu čas lebo sa neviem dočkať čo to tej búrke bude nasledovať :)

12 Steeeva | Web | 21. ledna 2015 v 0:09 | Reagovat

no som ešte chcela dodať jajajajaj som na zo zabudla, že ten seriál nepozerám a prajem skoré uzdravenie :)))))

13 luczaida | E-mail | Web | 24. ledna 2015 v 13:14 | Reagovat

Zaprvé: nechápu, jak jsi mohla žít bez Hunger Games :D Zadruhé: ano, sleduju Agent Carter :D Zatřetí: kdybys chtěla, taky mám skype ;) A za další: WTF ta povídka je prostě dokonalá... včera jsem slupla všech sedm kapitol jako malinu. Naposledy se mi takhle líbila Desiderata. (A aby bylo jasno, já vůbec Steva s Tonym neshippuju, jen jsem si řekla, že to prostě risknu a podařilo se.) A vím, jaký to je, když to psaní moc nejde (třeba mně se nechce poslední rok :D), ale i tak doufám, že to prostě zvládneš :-)

14 Kapitánka Grumpy Cat | Web | 24. ledna 2015 v 15:57 | Reagovat

[8]: Tony je prostě drama queen :D

[10]: To je záměr, muhaha!

[11]: snad se jí dočkáte brzy, když váš tak napínám :)

[13]: Měla bych si to přečíst. Hmm, hned až po re-readingu Harryho Pottera. AC mě těší, ten seriál je skvělý ^^ A pokud by se ti chtělo, můžeš si mě přidat, jen to ocením.
Děkuji, jsem hrozně ráda za každého nového, navíc komentujícího čtenáře! A  srovnávat moji povídku s Desideraou, oh my *little heart attack* díky, díky, díky :3

15 famefox | Web | 25. ledna 2015 v 19:51 | Reagovat

Môžem si ťa dať aj ja do affs? ^^ pretty please! :) Asoon budem mať viac na očiach tvoj blog a tento mega príbeh! :) možno si ťa aj na skype pridám :D

16 Kapitánka Grumpy Cat | Web | 26. ledna 2015 v 16:15 | Reagovat

Ovšem že ano! Sama affs teda nevedu ale věř, že na tvůj blog taky několikrát týdne zabloudím, jen tak nakouknout. Brzy se snad dostanu i k nějaké z tvých povídek. Zatím jsem na tom časově bídně. A pokud se ti chce, budu moc ráda i za přidání na skype ^^

Mimochodem, notebook mám v servisu a jen sem tam si momentálně ukradnu chvíli na mamky pracovním ntb, takže další kapitola až příští pondělí drahoušci, díky za pochopení.

17 Kapitánka Grumpy Cat | Web | 26. ledna 2015 v 16:16 | Reagovat

[16]: směřováno ke komentáři [15]:

18 arzenal | Web | 2. února 2015 v 20:11 | Reagovat

Jezuuuus, to pozadí v menu! :D To je boží! Jinak tohle je Steve x Tony? Uuugh, já když už Steve x Bucky, takže si bohužel asi nepočtu. :D Něco takového asi nemáš, co? Dobré jsem četla jen na zahraničních stránkách.

19 Kapitánka Grumpy Cat | Web | 2. února 2015 v 20:30 | Reagovat

[18]: Taky ho žeru!
Bohužel, zatím ne (což je zvláštní vzhledem k tomu jak hrozně Buckyho žeru). Ale chápu, každý má jiný vkus na tohle. Stucky povídky jsem taky četla jen v angličtině.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama