AKTUALITY


25. 4. 2016 - Drahoušci, asi už jste se dovtípili, že blog je neaktivní. Mohla bych to odůvodnit časovým vytížením, ale buďme upřímní, hlavním důvodem je, že jsem se od psaní a hlavně od MCU fandomu odsunula (pokud chcete vědět kam, sledujte můj tumblr, podle toho poznáte, co je moje nová obsession).
Blog rozhodně nemažu, ale v dokončení povídky už asi moc nedoufejte.

Loučím se, dámy a pánové (na neurčito),
pac a pusu Kapitánka

POVÍDKA: Iron Armor

18. listopadu 2014 v 21:22 | Kapitánka Grumpy Cat |  IRON ARMOR

!!! POZASTAVENO !!!


NÁZEV
Iron Armor

FANDOM
Avengers

PÁR
stony (Tony stark!Iron man x Steven Rogers!Captain America)

UPOUTÁVKA
Anthony Edward Stark - génius, miliardář, playboy, filantrop - je neodolatelně přitažlivý a je si toho velmi dobře vědom. Na druhou stranu, Steven Rogers, legendární Kapitán Amerika, je ztělesněním nevinnosti. A nevinnost, sladká, vábící a slibující spoustu zábavy při jejím ničení, přitahuje Tonyho jako světlo můru. Není tedy divu, že když spolu, ač nedobrovolně, začnou trávit většinu svého času, nic jim nezabrání, aby si k sobě dříve či později našli cestu.

STRUČNÝ DĚJ
Po událostech v NY se objevuje skupina odpůrců Avengers, kteří nezůstávají u výhružek a začnou být nebezpeční. S.H.I.E.L.D. se rozhodne situaci řešit tak, že Avengers na chvíli odklidí z očí veřejnosti. A tak nastává situace, kdy se Steven Rogers, národní hrdina známý jako Kapitán Amerika, musí sestěhovat s arogantním a provokativním Tonym Starkem. Po urovnání neshod se začnou vzájemně poznávat a přicházejí na zvláštní věci. Třeba že Steve není tak nevinný jak se zdá a Tony není tak sebejistý jak se tváří.

POZNÁMKY
• Děj se odehrává po filmu Avengers.
• Název povídky je menší slovní hříčka. Týká se Tonyho a je jak narážkou na Iron Mana, tak na pomyslné psychické brnění, které nedovolí nikomu Tonyho blíž poznat.
• Nápad na povídku má na svědomí toto↓ video a to hlavně písnička, která v něm hraje ("Oh No!" by Marina and the Diamonds). Přijde mi totiž, že text písně je napsaný na míru Tonymu Starkovi. Přímo z té písničky je úryvek dvou odstavců na začátku článku, které přímo směřují na charakter Tonyho a tak trochu naznačují děj povídky.

Don't do love, don't do friends
I'm only after success
Don't need a relationship
I'll never soften my grip

One track mind, one track heart
If I fail, I'll fall apart
Maybe it is all a test
Cause I feel like I'm the worst
So I always act like I'm the best


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama